fbpx

Telpu noma

Kur ziemā ir ziema!

Žagarkalns

Semināru un pasākumu zāle

Žagarkalnā pieejamas jaunas, labiekārtotas telpas semināriem un saviesīgiem pasākumiem. Zāles ietilpība banketā līdz 50 cilvēkiem. Semināru vajadzībām iespējams teātra veida izkārtojums (80 pers.), galdi U veidā, prezidijā vai grupās. Pieejams projektors un wi-fi.

Ziemā darba pasākumu vai svinības var apvienot ar slēpošanu un snovošanu, savukārt vasarā ir iespēja iziet pastaigā pa gleznainajām Cīrulīšu dabas takām, kas sākas tieši Žagarkalna pakājē. Atsevišķa ieeja nodrošina privātumu un iespēju netraucēti baudīt iecerēto pasākumu.

Žagarkalna kafejnīcas profesionālā pavāru komanda parūpēsies par banketa ēdienkarti, svinību vai kāzu mielastu. Varam nodrošināt gan mazas kafijas pauzes, gan ēdināšanu lieliem korporatīviem pasākumiem.

Žagarkalna kafejnīcas lielajā terases zālē ar skaistu skatu pār Cīruļkalnu laipni uzņems ballēties gribētājus! Svinībās, dzimšanas dienās vai korporatīvos pasākumos ērti jutīsies kompānijas līdz 60 cilvēkiem. Zālē būs vieta gan klātiem galdiem, gan mūziķu grupai, gan deju laukumam.

Žagarkalna kafejnīca parūpēsies par gardām uzkodām, siltām pusdienām vai bagātīgu svētku mielastu.

Žagarkalns

Terases zāle

Mūsu atbalstītāji