fbpx

Slēpošanas skola

Kur ziemā ir ziema!

Slēpošanas apmācība

Laipni lūdzam vislabākajā slēpošanas skolā!

Mūsu instruktoru komanda Žagarkalnā ir augusi un pilnveidojusies kopā ar jums jau no 2000. gada. Šobrīd ar pārliecību un lepnumu varam teikt, ka esam paraugs visiem pārējiem šajā nozarē strādājošajiem Latvijā un visā Baltijas reģionā. Visi mūsu instruktori ir pēc starptautiskajiem standartiem sertificēti profesionāļi, apveltīti ar nepieciešamo izpratni un intuīciju, lai iemācītu tehniski pareizi un droši slēpot jebkuram, kurš to vēlas.

Ikviens pie mums var uzlabot savas braukšanas iemaņas. Arī tie, kuri sevi vairs neuzskata par iesācējiem, novērtēs mūsu instruktoru zināšanas par karvinga tehniku, pareizu stāju, inventāra atšķirībām un citām kalnu slēpošanas niansēm, pārceļot jūsu prasmes jaunā līmenī, un padarot šo nodarbošanos vēl aizraujošāku. Arī pašiem mazākajiem slēpotājiem mēs atradīsim vispiemērotākos un draudzīgākos instruktorus, kuri lieliski pratīs tikt galā ar viņu vēlmēm un vajadzībām.

Mēs neapstājamies pie sasniegtā un turpinām attīstīties, lai piedāvātu jums vislabāko apmācību pēc pasaules pazīstamāko slēpošanas skolu parauga. Liela daļa mūsu instruktoru regulāri pilnveido savas iemaņas praktizējoties Somijas, Austrijas, Jaunzēlandes un citu kalnu lielvalstu slēpošanas centros. Visi instruktori ik sezonu veic speciālus testus, lai pārliecinātos par savu spēju piedāvāt jums savus pakalpojumus visaugstākajā līmenī.

Mēs ar prieku jūs gaidām, lai kopā piedzīvotu adrenalīnu, ko rada kalnu slēpošana!

Paldies, ka izvēlaties mūs!

Mūsu atbalstītāji

Bērnu slēpošanas skola

Bērnu slēpošanas skoliņa – labākā vieta, kur mācīties slēpot!

Katru nedēļas nogali mēs aicinām visus bērnus vecumā no 4 līdz 18 gadiem uz grupu nodarbībām mūsu foršo un draudzīgo instruktoru vadībā. Mēs sāksim no pašiem pamatiem un, pielietojot mūsdienīgas metodes, mācīsimies slēpot ar dažādu spēļu un rotaļu palīdzību. Lielajā skoliņā mēs vairāk uzmanības pievērsīsim kalnu slēpošanas tehnikas niansēm, rīkosim paši savas sacensības, garšīgi uzēdīsim un kopā pavadīsim lielisku dienu uz kalna!

Nodarbības notiek sestdien no 10.00 līdz 12.00 un no 14.00 līdz 16.00;
svētdien no 10.00 līdz 12.00.

Braukāties pa kalnu ir daudz jautrāk un interesantāk kopā ar vienaudžiem!

Žagarkalns

Pieaugušo slēpošanas skola

Lielisks veids, kā pavadīt laiku uz kalna un apgūt jaunas iemaņas. Pateicoties tam, ka skoliņa notiek paralēli bērnu slēpošanas skoliņas, jums ir iespēja kaut nedaudz arī pasekot jūsu bērna darbībai uz kalna.

Freeskii
akadēmija

Tu esi jaunietis, kurš ir uz TU kalnu slēpēm, turklāt TU gribētu savā dzīvē vairāk brīvības un adrenalīna?

Mums ir piedāvājums! Turpmāk katru svētdienu Žagarkalnā darbosies Freeskii slēpošanas akadēmija. Tai pievienoties var  braucēji ar dažādu sagatavotības pakāpi – gaidām gan tos, kuru kalnu slēpošanas pieredze ir vienas ziemas garumā, gan tos, kuri sezonas vairs neskaita. Interesanti būs visiem! Abas grupas vadīs vienlīdz augsti kvalificēti instruktori ar padziļinātu pieredzi tieši freestyle slēpošanā.

 Instruktoru atbalstīti, akadēmijas audzēkņi uzlabos stabilitāti, gaisa apzināšanās prasmes, apgūs jaunus trikus uz tramplīniem un citām konstrukcijām. Šī ir iespēja piedzīvot pirmo lēcienu un sasniegt pārliecinātību par savām spējām neatkarīgi no sniega struktūras un citiem ārējiem apstākļiem.

Mūsu atbalstītāji