fbpx

Žagarkalna plostu noma

komforts un nesteidzīga atpūta uz upes

plostu noma

Mierīgam un drošam braucienam pa Gauju lielākā kompānijā mēs piedāvājam plostus  ar cietu finiera klāju uz plastmasas pontoniem. Plosti ir viegli vadāmi ar diviem airiem, tie ir aprīkoti ar nolaižamu jumtu, galdu, soliņiem un grilu. Drošībai katram tiek izsniegta peldveste.

*Plosta garums – 6 m, platums – 3 m, celtspēja – max 15 cilvēki.

Uz viena šāda plosta brīvi var izvietoties līdz 15 cilvēkiem. Ceļotāji var sēdēt ērtos soliņos vai pie galda, sauļoties vai pastaigāties pa klāju. Plosts ir ļoti stabils un drošs. Braucot ar šādu plostu, nav nepieciešams kāpt krastā, lai, piemēram, ieturētu maltīti. Uz plosta var kurināt grilu, gatavot maltīti un pie galda paēst. Brauciens būs salīdzinoši lēns, jo plostam ir straumes ātrums, bet ērts un bez lieka “saspringuma”. 

Plosts ir izcila izvēle, lai nosvinēt kādu notikumu netradicionālos apstākļos, un pavadīt laiku uz upes mierīgi un lēni baudot Gaujas ainavas.

Viena no galvenajām plosta priekšrocībām ir nolaižamais jumts. Braucēji ir pasargāti, ka negaidīta lietus gadījumā nebūs jāatceļ brauciens vai jāglābjas no lietus krastā. Mūsu nepastāvīgajās vasarās tā ir svarīga priekšrocība plānojot atpūtas braucienu pa Gauju.

Cenā ietilpst pilnībā aprīkota plosta īre un pasažieru aizvešana turp un atpakaļ no ceļojuma galapunkta uz sākumpunktu.

Ja jums pasažieru transporta pakalpojumi nav vajadzīgi, tad maršruta cena būs lētāka.

 

Rezervācijas un vairāk info:

e-pasts: martins@zagarkalns.lv   
!Lai nokļūtu pārējās Latvijas un kaimiņvalstu upēs – piedāvājam līgumcenas!

upes plosts

Plosti ir ļoti iecienīti vienas vai vairāku dienu braucieniem ģimenēm ar bērniem, kompānijām, kā arī tūristiem, kas vēlas uz upes justies droši un ērti!
Tev patiks!

Sajūtu video

Plostu cenas

Km pa upi Dienas ceļā Cena Eiro * Cena Eiro **
Jāņrāmis - Leņči 6 4 h / 1 d 230 320
Leņči - Cēsis 6 5 h / 1 d 220 260
Jāņrāmis - Cēsis 12 8 h / 1 d 240 300
Cēsis - Līgatne 17 8 h / 1 d 240 310
Jāņrāmis - Līgatne 29 16 h / 2 d 260 390
Valmiera - Cēsis 38 20 h / 2 - 3 d 270 340
Cēsis - Sigulda 36 18 h / 2 - 3 d 280 370
Grīviņi - Cēsis 26 18 h / 2 - 3 d 290 350
Streņči - Cēsis 69 28 h / 3 - 4 d 300 390
* Viena plosta īre, aprīkojums bez cilvēku transporta pakalpojumiem
** Viena plosta īre, aprīkojums, plosta un cilvēku transports turp/atpakaļ

Pusdienas uz plosta pie Ērgļu klintīm

Brauciens ir ideāli piemērots oriģinālām svinībām dzimšanas dienas ballītes vietā vai vienkārši, lai jauki pavadītu dienu dabā kopā ar draugiem. Brauciens dod iespēju baudīt oriģinālas  pusdienas uz plosta un vienlaicīgi vērot vienu no skaistākajiem Gaujas posmiem, peldot gar lielākajām klintīm Latvijā – Ērgļu klintīm.

Kopējais brauciena laiks ir (atkarībā no vēja un straumes) no 5-7 stundām.

Brauciena apraksts:

Ieteicamākais brauciena sākuma laiks ir ap 12:00-13:00. Izbraukšana uz maršruta sākuma punktu no Žagarkalna kempinga. Tātad brīvdienā izbraucot no Rīgas ap 10:00 vai 10:30, jūs 12:00 esat mūsu kempingā, kur novietojat automašīnas. Tālāk mūsu mikroautobuss jūs nogādā sākuma punktā pie Jāņrāmja tilta, kur jūs gaida ceļojumam gatavs plosts.

Uz plosta ir viss nepieciešamais pasākumam : galds, grils, glābšanas vestes, airi. Ēdienus un dzērienus jūs varat ņemt līdz vai pasūtīt pie mums. Kopā ar ēdināšanas pakalpojumiem piedāvājam: trauku komplektus, ogles ar degšķidrumu, iesmus un pat ziedu vāzes, ja nepieciešams. Ēdināšanas jautājumos mēs sadarbojamies ar dažādiem ēdināšanas uzņēmumiem no Cēsīm! Cenas un kvalitāte ir laba un serviss atbilstošs.

Pirmais brauciena etaps ilgst apmēram 1,5 -2 stundas , kamēr jūsu plosts aizpeld pa straumi līdz Ērgļu klinšu pakājei. Vienīgais, kas braucienā vajadzīgs no jūsu puses, ir nepieciešamība vienam vai diviem vīriem nedaudz piestūrēt plostu ar airiem, lai tas turas upes straumē. Jūs varat arī pasūtīt pavadoni, tad rūpes par plostu pilnībā atkrīt un tas maksā papildus ** €.

Pie klintīm būs pienācis laiks pusdienām. Plostu var noenkurot pie krasta vai, ja ir vēlēšanās, pat pašā upes vidū zem klintīm. Iesakām pusdienu laikā neturpināt braucienu, uzservēt galdu un tad visiem mierīgi apsēsties pie galda kā jau „smalkās” pusdienās. Ja ir īpaša vēlēšanās, ēdienu varam pievest siltu tieši pie klintīm un šāds papildus transporta pakalpojums  nemaksās dārgi.

Sajūtas ir īpašas, jo viss ir kā īstās svinībās, izņemot to, ka atrodaties uz ūdens ar brīnišķīgu skatu uz krāšņākajām Latvijas klintīm.

Pēc pusdienām brauciens var turpināties, un tad jums ir trīs iespējas beigt braucienu trīs dažādos laikos.

Pirmā vieta , kur mēs varam jums atsūtīt transportu, lai nogādātu jūsu kompāniju Žagarkalna kempingā (kur atrodas jūsu automašīnas), ir jau pēc nepilnas stundas peldējuma ar plostu no Ērgļu klintīm. Tā ir Lenču ūdenstūristu piestātne.

Otrā izkāpšanas vieta ir aptuveni pēc 2-2,5 stundu plosta peldējuma no Ērgļu klintīm un tā ir ūdenstūristu apmetne Lenčupīte.

Trešā un pēdējā iespēja ir peldēt ar plostu 3-4 stundas no Ērgļu klintīm un izkāpt tieši Žagarkalna kempingā.

Jūs varat pieņemt lēmumu, kad beigt braucienu(atkarībā no laika apstākļiem un vēlmēm) pat tad, kad esat jau beiguši pusdienot pie klintīm. Ir tikai vismaz 1 stundu iepriekš jāsazvana mūsu administrators un lieta darīta. Jūsu izvēlētajā izkāpšanas vietā jums pretī būs mūsu busiņš.

Brauciens ir beidzies  un jūs, atkarībā no izkāpšanas vietas, esat atpakaļ mūsu kempingā vai nu jau ap 16:00 vai 18:00 ( vēlākais ap 19:00 ). Tur jūs vēl varat iziet Gaujas dabas taku un apskatīt mežonīgās Spoguļklintis pie Dzidravota ( apm 1 stundas pastaiga ) vai doties uz Cēsu centru iedzert kafiju kādā no Cēsu vasaras kafejnīcām, apskatīt vecpilsētu, pili vai parkus un tad doties mājup. Lai rezervētu plostu, lūdzu zvanīt: 26170074 (Mārtiņš).

Žagarkalns

Saziņa

kontakti

Informatīvais tālrunis: +371 26266266 E-pasts: info@zagarkalns.lv  

*Visa veida informācija, kempinga pakalpojumi

Laivu, plostu un velo noma: +371 26170074 (Mārtiņš) E-pasts: martins@zagarkalns.lv 

*Organizētu grupu un brīvdienu grupu pieteikumi

Kafejnīca “Žagarkalns” un “Gaujas Grilbārs”: +371 29426705 E-pasts: cafe.zagarkalns@gmail.com

*Saviesīgi pasākumi, banketi un citu veidu ēdināšana

Brīvdienu namiņš ar saunu: +371 27841107

rekvizīti

SIA”Žagarkalns”

Reģ.Nr. 54103040601

“Vimbas”, Drabešu pag., Amatas nov., LV-4140

AS SEB Banka UNLALV2X

n.k. LV73UNLA0050020922340

Tālr. 29275378

Privātuma politika un noteikumi

Vispārēja privātuma politika LEJUPLĀDĒT ŠEIT

Videonovērošanas ar ieraksta saglabāšanu personas datu apstrādes privātuma politika LEJUPLĀDĒT ŠEIT

Privātuma politika slēpošanas trases, nomas punkta un kafejnīcas klientiem LEJUPLĀDĒT ŠEIT

Slēpošanas trases “Žagarkalns” lietošanas līguma noteikumi LEJUPLĀDĒT

vērts ieskatīties