fbpx

PALĪDZĒSIM NOPIRKT SLĒPJU-RAGAVAS TIEM, KURIEM LĪDZ ŠIM SLĒPOŠANA BIJUSI NEREALIZĒJAMS SAPNIS

Kur ziemā ir ziema!

Esam uzsākuši ziedojumu vākšanas akciju, lai visa slēpošanas sabiedrība kopā saziedotu nepieciešamos 5000 EUR, un organizācija www.palīdzēsim.lv kopā ar Latvijas slēpošanas instruktoru asociāciju varētu nopirkt vismaz vienas speciālās slēpju-ragavas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Arī bērni un pieaugušie ar kustību ierobežojumiem ir pelnījuši baudīt slēpošanas prieku. Un to var darīt! Ārzemēs to dara jau sen.

  • Mums ir instruktors Dāvis Siminaitis, kurš Somijā ir ieguvis sertifikātu šādai apmācībai un kurš ir uzsācis šo iniciatīvu pagaidām ar nomātām kamanām no Somijas instruktoru asociācijas.
  • Mums ir citi instruktori, kas ir gatavi apgūt šo kursu Somijā un mums ir partneris Somu instruktoru asociācija, kas ir gatava noorganizēt apmācību.
  • Mums ir kalni, kas šo atbalsta un ir gatavi pieņemt šādus slēpotājus bez maksas un palīdzēt, kur un kā vien var.
  • Mums ir liela slēpotāju sabiedrība, kas var saziedot nepieciešamos līdzekļus, lai nopirktu pirmās slēpju-ragavas Baltijā.
  • Mums ir ticība, ka jau drīz arī mūsu trasēs mēs redzēsim cilvēkus ar kustību ierobežojumiem, kuri kopā ar pārējiem bauda sniega priekus Latvijas kalnos.
  • Mums ir tik daudzi bērnu un pieaugušo, kuri ļoti gaida šīs slēpju-kamanas un ļoti grib izbaudīt to sniega, ziemas un nobrauciena sajūtu, ko mēs slēpotāji tik labi pazīstam.

Ja jūs atbalstāt mūsu ideju, ziedojiet Latvijas Slēpošanas Instruktoru asociācijas kontā LV85UNLA0050017939277 ar mērķi “ Slēpju-kamanu iegādei cilvēkiem ar kustību traucējumiem” un mēs parūpēsimies par pārējo.

Jau nākamajā sezonā jūs redzēsiet sava labā darba rezultātu.