fbpx

PALĪDZĒSIM NOPIRKT SĒD-SLĒPES TIEM, KURIEM LĪDZ ŠIM SLĒPOŠANA BIJUSI NEREALIZĒJAMS SAPNIS

Kur ziemā ir ziema!

Atjaunojam ziedojumu vākšanas akciju, lai organizācija www.palīdzēsim.lv kopā ar Latvijas slēpošanas instruktoru asociāciju varētu nopirkt jaunu speciālo sēd-slēpi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Patlaban ir savākti 6230 EUR un jaunas , modernas sēd-slēpes iegādei no ASV vēl ir nepieciešami tikai 1870 eur. Sēd-slēpe ir pasūtīta un mēs ceram to saņemt jau janvāra beigās. 

  • Mums jau ir šī apmācības veida entuziasts un idejas iniciators Dāvis Siminaitis, pirmais Latvijā instruktors ar  izglītības sertifikātu, kas ļauj apmācīt slēpot cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem. 
  • Mums ir instruktori, kuri janvārī dosies uz speciālo kursu Somijā, lai arī specializētos apmācībai ar sēd-slēpi. 
  • Mums ir kalni, kas šo atbalsta un ir gatavi pieņemt šādus slēpotājus bez maksas un palīdzēt, kur un kā vien var.
  • Mums ir liela slēpotāju sabiedrība.
  • Mums ir ticība, ka jau drīz arī mūsu trasēs mēs redzēsim cilvēkus ar kustību ierobežojumiem, kuri kopā ar pārējiem bauda sniega priekus Latvijas kalnos.
  • Mums ir tik daudzi bērnu un pieaugušo, kuri ļoti gaida šīs slēpju-kamanas un ļoti grib izbaudīt to sniega, ziemas un nobrauciena sajūtu, ko mēs slēpotāji tik labi pazīstam.

Ja jūs atbalstāt mūsu ideju, ziedojiet Latvijas Slēpošanas Instruktoru asociācijas kontā LV85UNLA0050017939277 ar mērķi “ Sēd-slēpes iegādei cilvēkiem ar kustību traucējumiem” un mēs parūpēsimies par pārējo.