fbpx

Pakalpojumi

Kur ziemā ir ziema!

žagarkalna kafejnīca

Žagarkalna kafejnīca

Žagarkalns piedāvā telpas semināriem un saviesīgiem pasākumiem. Mūsu kafejnīcas profesionālā pavāru komanda parūpēsies par banketa ēdienkarti, svinību vai kāzu mielastu. Varam nodrošināt gan mazas kafijas pauzes, gan ēdināšanu lieliem korporatīviem pasākumiem.  Svinībās, dzimšanas dienās vai korporatīvos pasākumos ērti jutīsies kompānijas līdz 60 cilvēkiem. Zālē būs vieta gan klātiem galdiem, gan mūziķu grupai, gan deju laukumam. Organizējam arī izbraukuma banketus.

Ziemas Inventāra serviss

Žagarkalns

Inventāra apkope

Slēpju un sniega dēļu remonts un apkope

Inventāram nepieciešama apkope, vai varbūt pat remonts?

Ir īstais laiks veikt apkopi jūsu slēpēm, vai sniega dēlim. Lai jūs būtu pilnībā droši, ka inventārs ir gatavs jaunai ziemas sezonai!

Mūsu meistars ir gatavs jums palīdzēt.

Dāvanu kartes

Lieliska dāvana ir lieliska atpūta Žagarkalnā!

Iegādājies dāvanu karti un sniedz iespēju izbaudīt populārākās un aizraujošākās ziemas aktivitātes vienā no Latvijas labākajiem slēpošanas un snovborda kompleksiem.

Dāvanu kartes ir iespējams iegādāties slēpošanas bāzes kasēs (ziemas darba laikā). Elektroniskā dāvanu kartes par jūsu izvēlēto summu, kā arī pie sadarbības partneriem internet veikalos.

Ja vēlies iegādāties elektronisko dāvanu karti, tad raksti mums uz e-pastu: 

Lieliska dāvana ikvienam!

Aktīva ziemas atpūta svaigā gaisā neatstās nevienu vienaldzīgu!

Mūsu atbalstītāji

Iesakām

Bērnu pieskatīšanas centrs

Ja tavs mazais ķipars vēl nav gatavs slēpošanas piedzīvojumiem, tad izmanto lielisku pakalpojumu – bērnu centrs “Kā mājās”. Kamēr tu baudīsi ziemas priekus, tikmēr tava atvase pavadīs šo laiku drošās rokās, kā arī izglītojošā un jautrā gaisotnē.

Mūsu klienti bieži mums jautā, vai mūsu slēpošanas bāzē ir pieejama distanču slēpošana? Diemžēl – nav. Tomēr 8km attālumā, Priekuļos, jūs būsiet laipni gaidīti CĒSU OLIMPISKAJĀ CENTRĀ. Šeit ir lieliska distanču slēpošanas trase (vakaros apgaismota), kā arī inventāra noma.

Iesakām

Distanču slēpošana

Mūsu atbalstītāji