fbpx

Naktsmītnes

Kur ziemā ir ziema!

Žagarkalns

Brīvdienu Namiņš ar saunu

Piedāvājam nelielām ģimenēm vai pāriem ērtu un labi aprīkotu mājiņu Gaujas upes krastā, 3 km attālumā no Cēsu centra. Naktsmītne ir piemērota ģimenei (ne vairāk kā 2 pieaugušie, 2 bērni) vai pārim. Slēpošanas bāze ir vien 15min kājām gājiena attālumā
Mājiņai ir guļamistaba mansarda stāvā un atpūtas telpa ar virtuves stūrīti, dušu, wc un saunu pirmajā stāvā. Mājiņā ir ledusskapis, elektr. plītiņa, ūdens vārāmais un visi nepieciešamie trauki nelielas maltītes pagatavošanai. Ir āra terase ar skatu uz upi uz kuras ir galds un grills. Pieejams ir arī WiFi. No kempinga teritorijas sākas skaistās Cīrulīšu dabas takas, kuras var apmeklēt jebkurā gada laikā. Ir iespēja izīrēt velosipēdus par īpašām cenām un doties velopārgājienos pēc mūsu sastādītiem maršrutiem un kartēm. Varat noīrēt laivu izbraucienam pa upi. Ziemā līdz slēpošanas bāzei var atnākt arī kājām cauri mežam (apmēram 15 minūtēs). Līdz Cēsu centram ar auto jābrauc apm. 10 min, ar velosipēdu 20-30 min. Līdz tuvākajam pārtikas veikalam “Solo” ir apm 1,5 km. un tas ir pa ceļam no Rīgas. Ja vēlaties ieiet saunā, varat to darīt, palūdzot saimnieci sagatavot to. Pēc saunas iespējams ielēkt tieši Gaujas atvēsinošajā straumē, jo upe ir tieši blakus.

*Cena ir par diennakti, neatkarīgi no cilv. skaita (max cilv. skaits: 2 pieaugušie +2 bērni).

Brīvdienu mājiņa atrodas Žagarkalna kempinga teritorijā (Cēsis, Mūrlejas iela 12)
*Līdzi jāņem personas apliecinošs dokuments.

  • Rezervācijai: +371 28342058

Naktsmītņu rezervēšanas dienests, kurš sadarbojoties ar Žagarkalna atpūtas kompleksu, ir tavs palīgs naktsmītņu meklējumos Cēsu pusē.

  • 9:00 - 17:00
  • +371 26608166

Naktsmītņu rezervēšanas serviss

Mūsu atbalstītāji