fbpx

Atpūta Žagarkalnā

Kur ziemā ir ziema!

Žagarkalns

Bērnu slēpošanas
skola

Katru nedēļas nogali mēs aicinām visus bērnus vecumā no 3 līdz 18 gadiem uz grupu nodarbībām mūsu foršo un draudzīgo instruktoru vadībā. Mēs sāksim no pašiem pamatiem un, pielietojot mūsdienīgas metodes, mācīsimies slēpot ar dažādu spēļu un rotaļu palīdzību. Lielajā skoliņā mēs vairāk uzmanības pievērsīsim kalnu slēpošanas tehnikas niansēm, rīkosim paši savas sacensības, garšīgi uzēdīsim un kopā pavadīsim lielisku dienu uz kalna!
Bērnu slēpošanas skoliņa – labākā vieta, kur mācīties slēpot!

Galvenās nogāzes, kas ir Žagarkalns, Cīruļkalns, Meža trases, Ofisa trase un Vendene garais kalns, ir paredzētas visiem tiem, kuri jau prot slēpot vai snovot. Savukārt mācību zona, kura sastāv no četrām trasēm, ir pielāgota drošai bērnu un iesācēju apmācībai. Ekstrēmu izjūtu piekritējiem piemērots būs Subaru freestyle parks, kas paredzēts snoveriem un frīstailistiem ar labām prasmēm. Trases piemērotas dažādiem līmeņiem, tāpēc katrs apmeklētājs varēs atrast piemērotāko trasi.

Žagarkalns

Trases

Žagarkalns

Kopīgas pusdienas uz kalna

Žagarkalna kafejnīca ziemā nodrošina gardu maltīti steidzīgajiem slēpotājiem un snovotājiem – darbojas bistro. Savukārt tie, kuriem ir laiks baudīt nesteidzīgu maltīti, ir iespēja pasūtīt bioloģiskās liellopa gaļas burgeri, foreli no Straupes zivjaudzētavas vai Žagarkalna gardās vafeles.

Mūsu atbalstītāji

Diemžēl šobrīd kameršļukšana, sakarā ar šīs ziemas atkušņiem, nedarbojas.

Kameršļūkšana ir atrakcija pieaugušajiem un bērniem, kurā pa kalna nogāzē izveidotu reni šļūc lejā. Šim nolūkam tiek izmantotas īpašas, ar apvalku apvilktas kameras, ar kurām nodrošina “Žagarkalns”. Pēc nobrauciena, kamera un braucējs tiek nogādāti starta vietā ar pacēlāja palīdzību. Atvērtas ir trīs trases – viena taisnā un divas ar virāžām.

Žagarkalns

Kameršļūkšana