fbpx

Aktualitātes par biļešu rezervāciju

Kur ziemā ir ziema!

JAUNUMS NO 1.JANV. 

Ja esat iegādājies biļeti priekšapmaksā un kādu iemeslu dēļ nevarat apmeklēt kalnu izvēlētajā laikā JŪS NEZAUDĒJAT PRIEKŠAPMAKSAS NAUDU. Jūs varat izmantot iegādāto biļeti 14 dienu periodā nedēļas darba dienās, kad ir brīvas rezervācijas. 

PROCEDŪRA: Pirms ir iestājies jūsu rezervētais laiks, jūs  atsūtat e-mail uz info@zagarkalns.lv ar jūsu nopirktajām biļetēm. Mēs jums atsūtam vaučeru (dāvanu karti ), ko varēsiet izmantot kādā no nedēļas darba dienām, 14 dienu periodā. Vienīgais, kas jums ir jādara, jums pašiem ir jānorezervē laiks kādā no darba dienām tuvākajās divās nedēļās un kad ieradīsieties, kasē jūs maksāsiet ar saņemto elektronisko vaučeru. 

VAUČERU JŪS VARAT IZMANTOT TIKAI DARBA DIENĀS. 

Biļešu rezervāciju sistēma: Arī šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, visās profesionālajās lielajās trasēs biļetes ir jārezervē iepriekš. Tāpat kā pērn, ir pieejamas vienas un divu stundu pacēlāja biļetes. Ir iespēja iegādāties biļetes iepriekš pārdošanā, kā arī rezervējot tiešsaistē, apmaksāt tās uz vietas. Cenas pērkot uz vietas par 12% lielākas. Ar cenām varat iepazīties šeit

Uzmanību: Pēc aktuālajiem MK noteikumiem šosezon visi kalni darbojas Covid drošajā  “zaļajā” režīmā. Tas nozīmē pakalpojums pieejams tikai apmeklētājiem ar vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātiem, bērniem līdz 12.g.v kopā ar vecākiem, kam ir sertifikāts, jauniešiem no 12.g.v līdz 18.g.v ar sertifikātu vai ar testu “ne vecāku” par 72 stundām. 

Kur ziemā ir ziema!

Kur ziemā ir ziema!