Žagarkalns-Vasara > LAIVU NOMA

LAIVU NOMA

 

Žagarkalna laivu noma piedāvā plašu klāstu ar peldlīdzekļiem jūsu atpūtai.
Katrs šeit atradīs sev piemērotāko peldlīdzeki, lai varētu droši, ērti un patīkami pavadīt savu brīvo laiku uz Latvijas skaistākās upes - Gaujas. Protams, mūsu pakalpojumi ir pieejami arī uz citām upēm.

Laivu nomas tālrunis: +371 26170074

 

 

KANOE

Kanoe laivas ir vispopulārākais ūdenstūristu peldlīdzeklis gan pie mums, gan visā Eiropā. Kanoe laivu ātrums ir optimāls, lai brauciens nekļūtu garlaicīgs, tās labi slīd pa ūdeni, ir viegli airējamas un pietiekami drošas.

UZZINĀT VAIRĀK

KAJAKS

Viens no populārākajiem ūdens tūrisma transporta līdzekļiem ir Kajaks. Latvijā aizvien vairāk un vairāk kļūst populārs "Vista" tipa kajaks. Tas ir ļoti ērts, divvietīgs un ir viens no ātrākajiem ūdens tūrismā transporta līdzekļiem. Kajaks ir ļoti drošs, bet ieteicams ir vismaz ar nelielu pieredzi laivošanā.

Kajaks ir airējams ar dubult airi.

UZZINĀT VAIRĀK

SUP DĒLIS

Saīsinājums “SUP” nozīmē “stand up paddle boarding”. Tas ir kā liels sērfa dēlis, kuru stāvot kājās dzen uz priekšu ar aira palīdzību. Tas ir viegli. Uz SUPa var vizināties pa upi, jūru vai ezeru, sauļoties, ķert viļņus, nodarboties ar jogu, makšķerēt…

Pieejami gan cietā, gan piepūšamā klāja SUP dēļi. 

UZZINĀT VAIRĀK 

 

GUMIJAS LAIVA

Ja jums kanoe laivas neliekas pietiekami ērtas un stabilas, bet cietā klāja plosti par lēniem, tad gumijas laiva "rafts" jums būs īsti laikā. Šīs laivas īpaši iesakāmas ģimenēm ar bērniem.

UZZINĀT VAIRĀK

UPES KATAMARĀNS

Šīs konstrukcijas katamarāns apvieno labāko, kas ir kanoe laivām un cietā klāja plostiem.

Pirmkārt, tas ir ātrums un otrkārs - ērtības. Katamarānam ir klājs uz kura var ērti novietot līdzpaņemtās mantas un piknika lietas.

UZZINĀT VAIRĀK

GNP POPULĀRĀKO LAIVOŠANAS POSMU KARTE