Piedāvājam nelielām ģimenēm vai pāriem ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 3 km attālumā no Cēsu centra.Naktsmītne ir piemērota ģimenei (ne vairāk kā 2 pieaugušie, 2 bērni) vai pārim. Tai ir guļamistaba mansarda stāvā un atpūtas telpa ar virtuves stūrīti, duša, wc un sauna pirmajā stāvā.

 

Mājiņā ir ledusskapis, satelīta TV, elektr. plītiņa, ūdens vārāmais un visi nepieciešamie trauki nelielas maltītes pagatavošanai.Ir āra terase ar skatu uz upi uz kuras ir galds un grills. 

Brīvdienu mājiņa atrodas Gaujmalā Žagarkalna kempinga zonā, GPS adrese Mūrlejas ielā-2, juridiskā adrese Cīrulīšu iela 68A/2. Informatīvo tālruni: 27841107

Pavasarī,vasarā un rudenī variet doties pastaigā pa Cīrulīšu dabas takām! Ir iespēja izīrēt velosipēdus par īpašām cenām un doties velopārgājienos pēc mūsu sastādītiem maršrutiem un kartēm. Varat noīrēt laivu izbraucienam pa upi. Ziemā līdz slēpošanas bāzei var atnākt arī kājām cauri mežam apmēram 15 minūtēs. Līdz Cēsu centram ar auto jābrauc apm. 10 min, ar velosipēdu 20-30 min. Līdz tuvākajam pārtikas veikalam "Solo" ir apm 1,5 km. un tas ir pa ceļam no Rīgas. 

Ja vēlaties iekurt pirtiņu, varat to darīt paši vai palūgt saimnieci to izdarīt jau pirms jūsu ierašanās vai kāda izbrauciena laikā, lai atgriežoties pirts jau būtu gatava. Pēc pirts iespējams ielēkt tieši Gaujas atvēsinošajā straumē, jo upe ir tieši blakus.

Cena diennaktī, neatkarīgi no cilv skaita ( max cilv. skaits:2 pieaugušie +2 bērni):

Darba dienās(P;O;T;C) 50.00 EUR

Brīvdienās (P;S;Sv) 57.00 EUR

Lūdzam to savlaicīgi rezervēt, zvanot pa informatīvo tālruni: 27841107

 

e-pasts: info@zagarkalns.lv

Ierodoties Žagarkalnā, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments!