Žagarkalns-Vasara > Aktuāli > PLOSTI

PLOSTI

Mierīgam un drošam braucienam pa Gauju lielākā kompānijā mēs piedāvājam plostus  ar cietu finiera klāju uz plastmasas pontoniem. Plosti ir viegli vadāmi ar diviem airiem, tie ir aprīkoti ar nolaižamu jumtu, galdu, soliņiem un grilu. Drošībai katram tiek izsniegta peldveste.

 

Uz viena šāda plosta brīvi var izvietoties līdz 15 cilvēkiem. Ceļotāji var sēdēt ērtos soliņos vai pie galda, sauļoties vai pastaigāties pa klāju. Plosts ir ļoti stabils un drošs. Braucot ar šādu plostu, nav nepieciešams kāpt krastā, lai, piemēram, ieturētu maltīti. Uz plosta var kurināt grilu, gatavot maltīti un pie galda paēst. Brauciens būs salīdzinoši lēns, jo plostam ir straumes ātrums, bet ērts un bez lieka "saspringuma".

Plosti ir ļoti iecienīti vienas vai vairāku dienu braucieniem ģimenēm ar bērniemkompānijām, kā arī tūristiem, kas vēlas uz upes justies droši un ērti, nosvinēt kādu notikumu netradicionālos apstākļos, un pavadīt laiku uz upes mierīgi un lēni baudot Gaujas ainavas.

Viena no galvenajām plosta priekšrocībām ir nolaižamais jumts. Braucēji ir pasargāti, ka negaidīta lietus gadījumā nebūs jāatceļ brauciens vai jāglābjas no lietus krastā. Mūsu nepastāvīgajās vasarās tā ir svarīga priekšrocība plānojot atpūtas braucienu pa Gauju.

Šajā sezonā piedāvājam jaunumu- plostam pieliekamu motoru, kurš braucienu padara vēl komfortablāku. Motors darbojas klusu, praktiski bez skaņas, ar to plosts virzās līgani un vēlamajā ātrumā. Braucot ar motoru, pasākuma dalībnieki ir nodrošināti pret dažāda veida traucēkļiem, piemēram pretvēju, un var nokļūt izvēlētajā galamērķī sev vēlamajā laikā. Šis papildus pakalpojums kopā ar pavadoni maksā 35 € dienā.

Pavadonis. Šis pakalpojums papildus maksā 35 € dienā. Parastā prakse ir šāda: jūs sazinieties ar mūsu laivu bāzi ( 26170074 vai info@zagarkalns.lv ), saskaņojat plānus un maršrutu. Tad ierodaties mūsu kempingā-bāzē Gaujmalā ( skat. "kā nokļūt") ar savu transportu. Atstājiet automāšīnas mūsu stāvvietā un mūsu autobuss jūs aizvedīs līdz izvēlētā maršruta sākumpunktam, kur jūs jau gaidīs samontēts plosts. Pēc ceļojuma beigām jūs galapunktā atkal sagaidīs mūsu mikroautobusi un atvedīs pie jūsu automašīnām laivu bāzē Gaujmalā.

Plosta garums – 6 m, platums – 3 m, celtspēja – 15 pieugušie vai 18 bērni.
Cenas maršrutiem lūdzam sakatīt sadaļā "Cenas".

Cenā ietilpst pilnībā aprīkota plosta īre un pasažieru aizvešana turp un atpakaļ no ceļojuma galapunkta uz sākumpunktu.

Ja jums pasažieru transporta pakalpojumi nav vajadzīgi, tad maršruta cena būs ievērojami lētāka. Sīkāk par cenām varat uzzināt piezvanot uz tālruni 26170074 (Mārtiņš) vai  uz info tālruni 26266266 vai arī atsūtot e-pastu uz info@zagarkalns.lv  

Lai nokļūtu pārējās Latvijas un kaimiņvalstu upēs – piedāvājam līgumcenas.

Plostu noma

Maršruti/Gauja

Km pa upi

Dienas ceļā

Cena: € bez transporta *

Cena: € ar transportu**

Daliņi - Cēsis

42

24h/ 3d.

230

305

Valmiera - Cēsis

 38

20h/ 2-3d. 

 210 

270

Jāņrāmis - Lenči

 4

4h / 1d.

180

245

Jāņrāmis - Cēsis

9

8h / 1d.

185

220

Cēsis - Līgatne

17

8h / 1d.

190

250

Cēsis - Sigulda

38

18h / 2-3d.

 230

305

Jāņrāmis - Līgatne

26

 16h / 2d.

 220

 315

Lenči - Cēsis

5

5h / 1d.

175

205

 

 

 

 

* Viena plosta īre, aprīkojums bez cilvēku transporta pakalpojumiem. 

 ** Viena plosta īre, aprīkojums, plosta un cilvēku transports turp un atpakaļ.

Vēlamais/Ieteicamais maršruta izbraukšanas laiks no pl. 09:00 līdz pl. 10:00 

 

 

Viena diena uz plosta Gaujas skaistākajā posmā

Vienas dienas brauciens ar pusdienām zem Ērgļu klintīm uz cietā klāja plosta kompānijai 10-12 pieaugušajiem un 3-5 bērniem .