Žagarkalns-Vasara > Aktuāli > GRUPU APKALPOŠANA

GRUPU APKALPOŠANA

 

Mūsu bāzes rīcībā ir kanoe, kajaki, gumijas laivas, SUP dēļi, sešvietīgi katamarāni, plosti (kur uz viena var savietoties līdz pat 15 personām), kā arī velosipēdi. Kempinga teritorijā Gaujas krastā piedāvājam arī pastaigas pa Cīrulīšu dabas takām, orientēšanos, smilšu volejbola, futbola laukumus un telšu vietas, kā arī organizējam peintbola mačus.

Detalizētāku informāciju par cenām un pakalpojumiem varat saņemt nosūtot jautājumus uz martins@zagarkalns.lv vai pa tālr. +371 26170074. 

 

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus organizētām grupām:

 

1. Atpūta uz ūdens

Ir pieejami dažāda garuma un ilguma maršruti pa Gauju, izvēloties piemērotāko ūdens transporta līdzekli. Cenā iekļauts arī cilvēku transports. Iecienīts pasākums kolektīviem ir brauciens uz plosta. Iespējams savienot vairākas plosta platformas, tādējādi uzņemot arī lielāku braucēju skaitu. Par pakalpojuma maršrutiem un cenām UZZINĀT VAIRĀK

 

2. Velosipēdi un velo maršruti

Piedāvājam izbraucienus pa Gaujas nacionālā parka dabas takām kopā ar pavadoni. Maršrutu ilgums sākot no 1 stundas. Jums ir iespēja veidot arī vairāku dienu maršrutus ar nakšņošanu kempingos, un maršruta atbilstību jūsu fiziskajai sagatavotībai.

 

3. Kempings

Pēc aktivitātēm piedāvājam grupai nakšņot kempingā, kurš ir labiekārtots un piedāvā arī piknika vietas, smilšu volejbola un futbola laukumus. Jūsu grupai tiek atvēlēta noteikt vieta kempingā, kura atrodas nostāk no pārējiem kempinga viesiem.

 

4. Citas aktivitātes

Grupām piedāvājam arī dažādas komandu veidojošas un saliedējošas spēles pēc izvēles. Organizējam gan orientēšanās sacensības, gan dažādus uzdevumus, jautras spēles un sacensības. Mēs piedāvājam arī ēdināšanas pakalpojumus ar gardiem ēdieniem pēc jūsu velmēm, kā arī vakara atpūtu pirtiņā.

 

*Par telpu nomu jūsu pasākumam VAIRĀK ŠEIT 

*Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus UZZINĀT VAIRĀK