Žagarkalns > SLĒPOŠANAS SKOLA > SLĒPOŠANAS APMĀCĪBAS

SLĒPOŠANAS APMĀCĪBAS

Laipni lūdzam vislabākajā slēpošanas skolā!


Mūsu instruktoru komanda Žagarkalnā ir augusi un pilnveidojusies kopā ar jums jau no 2000. gada. Šobrīd ar pārliecību un lepnumu varam teikt, ka esam paraugs visiem pārējiem šajā nozarē strādājošajiem Latvijā un visā Baltijas reģionā. Visi mūsu instruktori ir pēc starptautiskajiem standartiem sertificēti profesionāļi, apveltīti ar nepieciešamo izpratni un intuīciju, lai iemācītu tehniski pareizi un droši slēpot jebkuram, kurš to vēlas.


Ikviens pie mums var uzlabot savas braukšanas iemaņas. Arī tie, kuri sevi vairs neuzskata par iesācējiem, novērtēs mūsu instruktoru zināšanas par karvinga tehniku, pareizu stāju, inventāra atšķirībām un citām kalnu slēpošanas niansēm, pārceļot jūsu prasmes jaunā līmenī, un padarot šo nodarbošanos vēl aizraujošāku. Arī pašiem mazākajiem slēpotājiem mēs atradīsim vispiemērotākos un draudzīgākos instruktorus, kuri lieliski pratīs tikt galā ar viņu vēlmēm un vajadzībām.


Mēs neapstājamies pie sasniegtā un turpinām attīstīties, lai piedāvātu jums vislabāko apmācību pēc pasaules pazīstamāko slēpošanas skolu parauga. Liela daļa mūsu instruktoru regulāri pilnveido savas iemaņas praktizētoties Somijas, Austrijas, Jaunzēlandes un citu kalnu lielvalstu slēpošanas centros. Visi instruktori ik sezonu veic speciālus testus, lai pārliecinātos par savu spēju piedāvāt jums savus pakalpojumus visaugstākajā līmenī.


Mēs ar prieku jūs gaidām, lai kopā piedzīvotu adrenalīnu, ko rada kalnu slēpošana!

 

Plašāka informācija par instruktoru pakalpojumiem un rezervēšanu zvanot  28707707


Instruktoru dienesta darba laiks:

Darba dienās:  13:00 – 20:00
Brīvdienās:  10:00 – 20:00

Paldies, ka izvēlaties mūs!