Žagarkalns > Pakalpojumi > Uzņēmumu apkalpošana

Uzņēmumu apkalpošana

Nereti pie mums ierodas lielākas slēpot gribētāju grupas (firmu kolektīvi, dažādu pasākumu dalībnieki, tūristu grupas u.t.t). Pasākumu ir iespējams plānot laicīgi un tas var norisināties arī laikā, kad nav dabīgais sniegs. Tādēļ mēs piedāvājam atsevišķu pakalpojumu paketi grupām.„Žagarkalna” slēpošanas bāzes piedāvājums grupām 2015/16.g. ziemas sezonā.

 

Nereti pie mums ierodas lielākas slēpot gribētāju grupas (firmu kolektīvi, dažādu pasākumu dalībnieki, tūristu grupas utt). Pasākumu ir iespējams plānot laicīgi un tas var norisināties arī laikā, kad nav dabīgais sniegs. Mūsu bāzes rīcībā ir ļoti jaudīga sniega ražošanas sistēma, kas ziemas periodā mums ļauj garantēt atpūtas iespēju pat sliktos laika apstākļos! Tādēļ mēs piedāvājam atsevišķu pakalpojumu paketi grupām.

Detalizētāku informāciju par cenām un pakalpojumiem varat saņemt nosūtot jautājumus uz grupas@zagarkalns.lv vai pa tālr. GSM +371 - 29128012 

 

Atlaides uz nomas pakalpojumiem un pacēlāju biļetēm:

grupām no 20-30 pers. - 10% no kopējās summas

grupām no 30 un vairāk pers.  - 15%

 

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus organizētām grupām:

 

1. Atpūtas pasākumus  kolektīviem:

 1. Transportu no Rīgas uz Žagarkalnu un atpakaļ.
 2. Slēpošanu, inventāru, instruktoru pakalpojumus iesācējiem.
 3. Atsevišķu piknika vietu ar ugunskuru un nojumi.
 4. Viesnīcas, viesu namus, pirtis, ēdināšanu, banketus.
 5. Neslēpotājiem: pastaigu taku gar Gauju, vizināšanos ar kamaniņām u.tml.
 6. Vakarā diskotēku vai „dzīvo” mūziku.
 7. Pasākuma vadītājus un organizatorus.

2. Sporta dienu organizēšanu

Sporta dienas ietvaros piedāvājam dalībniekiem:

 1. Pacēlāju biļešu iegādi un nomas inventāra saņemšanu bez rindas un samaksu ar    pārskaitījumu visai grupai pēc rēķina.
 2. Sacensību organizēšanu atsevišķā trasē ar grūtības pakāpi pēc klienta vēlmēm. (sacensības iespējamas slaloma disciplīnās un borderkrosa trasē ar laika kontroli un rezultātu apkopošanu).
 3. Sacensības - atrakcijas dažādos citos veidos, bez slēpošanas.
 4. Ēdināšanu dalībniekiem kādā no bāzes kafejnīcām.
 5. Balvu pasniegšanas organizēšanu.
 6. Sporta dienas noslēgumā iespēju atpūsties kādā no tuvumā esošajām  pirtīm, Cīrulīšu peldbaseinā Veselības centrā.
 7. Naktsmājas.

Pakalpojumi papildus jau esošajiem: pēc iepriekšēja pieteikuma  piedāvājam uzspraust sacensību trasi improvizētām sacensībām ar laika kontroli. Grupas sacensību laikā nogāze netiek slēgta pārējiem apmeklētājiem. Sacensības organizē mūsu instruktori un tās nevar būt garākas par 1 st. Dalībnieku skaits nevar būt lielāks kā 30 pers., jo citādi ir grūti iekļauties laika limitā. Samaksa par sacensību rīkošanu notiek atsevišķi pēc iepriekšējas vienošanās ar Slēpošanas skolu. (cenas, diemžēl, varēsim noteikt tikai sezonas sākumā).
Instruktori: Grupai ir iespējams par īpašām cenām saņemt instruktoru pakalpojumus (skat. sadaļu "Instruktori") un komplektēt apmācības grupas lielākas. Šajā gadījumā ar grupu strādā vairāki instruktori, kas  vēlāk sadala "skolniekus" atkarībā no spējām mazākās grupās, un turpina strādāt atsevišķi. Tā ir ļoti efektīga metode un ir iecienīta lielākām grupām. Ja jūsu kolektīvā vai starp jūsu pasākuma dalībniekiem ir cilvēki, kas vēlas iemācīties slēpot, tad šī ir lieliska iespēja to darīt. Varam galvot, ka jūsu pasākums šiem cilvēkiem iespiedīsies atmiņā uz ilgu laiku, jo viņi pirmo reizi mūžā būs kāpuši uz kalnu slēpēm un tas ir neaizmirstams pārdzīvojums.
Ēdināšana: Mūsu bāzē darbojas divas kafejnīcas, (tās nav mūsu pārziņā, bet ir mūsu sadarbības partneri). Abas kafejnīcas piedāvā ēdināšanu, banketus un apkalpošanu gan Cīruļkalnā vai Žagarkalnā uz vietas, gan jūsu izvēlētā nakšņošanas vietā kalna tuvumā.
Naktsmājas: Mūsu bāzei tuvumā ir vesela virkne viesnīcu, viesu namu un pirtis, kur jūs varat apmesties. Komforta un cenu piedāvājums ir plašs un jūs varat izvēlēties no vienkāršākiem un lētākiem nummuriem līdz pat ekskluzīviem un reprezentabliem.