Žagarkalns > PAKALPOJUMI

PAKALPOJUMI

SPORTA PREČU VEIKALS

Nākot kafejnīcas telpās iekšā, vispirms, jūs ieraudzīsiet mūsu sporta preču veikalu. Piedāvājam jums dažādus aksesuārus (ķiveres, brilles, nūjas, termo veļu utt..), kas noderēs uz kalna.

Brīvdienās uz vietas ir konsultanti, kuri palīdzēs jums atrast nepieciešamo. Bet darba dienās, droši varat jautāt par precēm mūsu kafejnīcas darbiniekiem.

 

Kopš 16.02. Visām sporta precēm ir -20% atlaide. Nepalaid garām.

KAFEJNĪCA "ŽAGARKALNS"

Pilnībā izremontētas Cīruļkalna virsotnes kafejnīcas telpas. Jauns dizains un aprīkojums. Kafejnīcas operators jau otro sezonu esam mēs paši ar iepriekšējo gadu apaļās stiklotās Žagarkalna puses kafejnīcas personālu un pavāriem. Kvalitāti garantējam paši!

 Esiet laipni gaidīti.

UZZINĀT VAIRĀK

INVENTĀRA SERVISS

Inventāram nepieciešama apkope, vai varbūt pat remonts? Mēs varam palīdzēt.

Piesakiet vizīti pa tālruni 25654696.
 

Ir īstais laiks veikt apkopi jūsu slēpēm, vai sniega dēlim. Lai jūs būtu pilnībā droši, ka inventārs ir gatavs jaunai ziemas sezonai!

Mūsu meistars ir gatavs jums palīdzēt.

DĀVANU KARTE

Uzdāvini Lielisku atpūtu Žagarkalnā!

Piedāvājam dažādas iespējas iegādāties dāvanu kartes. Gan pa tiešo no mums, gan arī caur citiem servisiem.

 

UZZINĀT VAIRĀK

ŽAGARKALNA PIRTIŅA GAUJMALĀ

!!! Šoziem (2018-2019 ziemas sezona), mūsu pirtiņa ir slēgta uz rekonstrukciju. Plānojam to atkal atvērt vasaras sezonā.

 

Piedāvājam nakšņošanai nelielai ģimenei vai pārim ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 2 km no kalna vai 3 km attālumā no Cēsu centra.  

UZZINĀT VAIRĀK

IESAKĀM: BĒRNU PIESKATĪŠANAS CENTRS

Tepat, Cēsīs, ir pieejams lielisks pakalpojums - bērnu centrs "kā mājās". Ja jums nav kur bērnu atstāt, kamēr dodaties baudīt ziemas priekus uz kalna, tad šeit jūsu atvase būs drošās rokās.

 

UZZINĀT VAIRĀK

IESAKĀM: DISTANČU SLĒPOŠANA

Mūsu klienti bieži mums jautā, vai mūsu slēpošanas bāzē ir pieejama distanču slēpošana? Diemžēl - nav. Tomēr 8km attālumā, Priekuļos, jūs būsiet laipni gaidīti CĒSU OLIMPISKAJĀ CENTRĀ. Šeit ir lieliska distanču slēpošanas trase (vakaros apgaismota), kā arī inventāra noma.

 

UZZINĀT VAIRĀK