Žagarkalns > Jaunumi

Jaunumi

 

PIEKTDIENA, 24.JANVĀRIS, 2020.G.

Trase ir slēgta uz nenoteiktu laiku. Gaidām nākamo aukstuma vilni. Lai varētu atsākt sniega ražošanu ir nepieciešama vismaz -4C gaisa temperatūra.

 

Līdz šim, tik siltā laikā, esam strādājuši pateicoties pagājušā gada sniega uzkrājumiem. Šosezon slēpojam kopš 30.novembra.  

 

 

Informācija publicēta: 24.01.2020, plkst. 8:20

Sniegs uz kalna vietām izskatās pelēks, nevis spoži balts. Apmeklētāji jautā vai tās nav smiltis un vai tas nebojā slēpes. TĀS IR SMALKAS KOKA SKAIDAS , KAS SAJAUKUŠĀS AR SNIEGU TĀ UZGLABĀŠANAS PROCESĀ VASARĀ. Skaidas slīd un nebojā slēpes. Sniegs vasarā tiek glabāts zem skaidu un ģeotekstila slāņa un sniega virsslānis neizbēgami sajaucas ar skaidām. Tā, kā sniegs kalnā tika izlīdzināts jau 1.decembrī, slānis ir kļuvis plānāks un skaidas vairāk manāmas. Līdzko iestājas kaut mazākais sals, šaujam virsū svaigu sniegu. Tā mēs varam turpināt strādāt, kamēr iestāsies stabils aukstums.  

DĀVANU KARTES

Meklē ideju, ko lai uzdāvina?

Uzdāvini Lielisku atpūtu Žagarkalnā!

 

UZZINĀT VAIRĀK 

 

Pievienojies “Žagarkalna” komandai 2019/20 gada ziemas sezonai. Meklējam atbildīgus, precīzus, un strādāt gribošus kolēģus dažādām pozīcijām:

-       Pavārus

-       Viesmīļus

-       Trauku mazgātājus

Prasības:
- Fiziska noturība;
- Labas saskarsmes spējas un prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
- Precizitāte, augsta atbildības sajūta;

Piedāvājam:
- Sociālās garantijas un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu sākot no 3.50 – 6.00 euro bruto (par vienu darba stundu).

Pieteikumus un CV sūtīt: info@zagarkalns.lv

 

Informācija labota: 13.12.2019 plkst. 8:35

Profesionāla apmācība vienaudžu kompānijā.
Brīvdienās notiks nodarbības visām mācību
 grupām, tai skaitā arī iesācēju.
 
 
SLĒPOŠANAS SKOLIŅA UZZINĀT VAIRĀK
SNOVBORDA AKADĒMIJA UZZINĀT VAIRĀK
PIEAUGUŠO SLĒPOŠANAS SKOLA UZZINĀT VAIRĀK
 
Pieteikšanās pa tālruni 28707707

GRUPU APKALPOŠANA

Piedāvājam īpašas cenas un nosacījumus dažāda veida grupām.

Apkalpojam skolēnu, studentu, uzņēmumu, domubiedru, tūrisma, dzimšanas dienas ballītes un citu veidu grupas.

 

UZZINĀT VAIRĀK

ŽAGARKALNS VASARĀ

Žagarkalns vasaras sezonā, tā ir lieliska atpūta, pie dabas krūts, Gaujas nacionālajā parkā.

Mūrlejas ielā 12, tikai 3km attālumā no Cēsu pilsētas centra, Gaujas upes krastā, meža ielokā, atrodas telšu un treileru kempings “Žagarkalns”. Labiekārtota kempinga teritorija ar dušām, WC, piknika vietām, elektrību un WiFi, pludmales volejbola laukumiem, pludmali, telšu un treileru vietām. Kempings ir pietiekami plašs, lai atpūtnieki viens otru netraucētu. No kempinga teritorijas sākas arī mūsu dabas dārgums, Cīrulīšu dabas takas.

Piedāvājam laivu (kanoe, kajaks, gumijas laivu) nomu, plostu, SUP dēļu un upes katamarānu nomu, kā arī velosipēdu nomu.

UZZINĀT VAIRĀK

 

 

10.martā esiet laipni aicināti uz ģimenes slēpošanas sacensībām, kuras organizē slēpošanas skoliņa. Reģistrācija no plkst. 10:30 

 

Nolikums un cita svarīga informācija par sacensībām, LEJUPLĀDĒT ŠEIT

Sekojot apmeklētāju paradumu maiņai, par vienu stundu saīsinām darba laikus vakaros. Turpmāk trase un visi dienesti darba dienās un sestdienās strādās līdz 22:00. Svētdienās līdz 20:00. 

Sākumu laiki nemainās un, iespējams, tiks piekoriģēti uz "augšu". Varbūt drīzumā darba dienās sāksim strādāt par vienu stundu agrāk. Sekojiet aktuālajai informācijai.

Uzrādot Žagarkalna pacēlāja biļeti, saņem -20% atlaidi nakšņošanai VILLA SANTA.

UZZINĀT VAIRĀK

CĪRULĪŠU DABAS TAKAS

5 min gājienā no Žagarkalna sākas jaunizbūvētās Cīrulīšu dabas takas. Takas ir izbūvētas ar koka laipām un kāpnēm un vijas gar Spoguļklinšu augšu. No skatu laukumiem paveras brīnišķīga ainava uz Gaujas ieleju. Turpinājumā tās ved gar klinšu apakšu un Dzidravotu un atpakaļ uz Žagarkalnu. Pastaigas garums ap 1 st. 

UZZINĀT VAIRĀK

Piedāvājam nakšņošanai nelielai ģimenei vai pārim ērtu un labi aprīkotu mājiņu-pirtiņu Gaujas upes krastā, 2 km no kalna vai 3 km attālumā no Cēsu centra.  

 

UZZINĀT VAIRĀK

Ir sākušas darboties jaunās kameršļūkšanas trases bērniem un pieaugušajiem. Piedāvājumā ir 4 nobraucieni sākot ar pavisam vienkāršu vismazākajiem bērniem un beidzot ar lielo nobraucienu ar virāžām.

 

Trases ir drošas, nav nepieciešamas nekādas prasmes to lietošanai. Tās ir aprīkotas ar virves tipa pacēlāju. Sniega kamerā var atrasties pieaugušais kopā ar bērnu vai bērns viens pats. Lieliska izklaide tiem, kas nevēlas vai vēl neprot slēpot.  Vai arī tiem, kas vēlas izbaudīt vēl kādu izklaidi sniegā papildus slēpošanai vai snovbordam. 

 

Darbojās gan darba dienās, gan brīvdienās!

Pilnībā izremontētas kafejnīcas telpas. Jauns dizains un aprīkojums. Kafejnīcas operators sākot no šīs sezonas esam mēs paši ar iepriekšējo apaļās stiklotās Žagarkalna puses kafejnīcas personālu un pavāriem. Kvalitāti garantējam paši!

 

 

Vairāk informācijas šeit!

Esam izbūvējuši jaunu nomas apartamentu vēsturiskā Latvijas laika mājā 10 minūšu gājienā no kalna, brīnišķīgā vietā netālu no Gaujas un tās dabas takām.

Tel. kontaktam: +37127887767 Ilze