Žagarkalns > INSTRUKTORI > Slēpošanas instruktori

Slēpošanas instruktori

Ansis Rozenbergs

Žagarkalna slēpošanas instruktors ar vislielāko pieredzi. Žagarkalnā strādā jau 11 gadus no pašiem pirmsākumiem, pirms tam strādājis individuāli gan Kaukāzā, gan Alpos, gan Latvijā. Veic pamatapmācību pieaugušiem un bērniem. Var konsultēt klientus , kuri vēlas uzlabot slēpošanas tehniku klasiskajā vai karvinga slēpošanas stilā. Apmācību var veikt latviešu un krievu valodā. Beidzis instruktoru kursus Somijā un ir ieguvis I līmeņa sertifikātu- slēpošanas pamatiemaņu instruktors.

Intereses - opera, niršana

Izglītība - augstākā, LU ģeogrāfijas fakultāte.

Dāvis Siminaitis

Profesionāls slēpošanas instruktors un instruktoru treneris ar septiņu gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic pamatiemaņu apmācību bērniem un pieaugušajiem. Strādā ar klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku klasiskajā vai karvinga slēpošanas stilā. Apmācību var veikt latviešu, krievu un angļu valodā. Beidzis instruktoru kursus Somijā un ir ieguvis III līmeņa sertifikātu- profesionāls slēpošanas instruktors. Mācījies papildus kursos ārpus trašu slēpošanā Somijā 2009.g

Hobijs – kalnu slēpošana, motosports

Pamatnodarbošanās: C kategorijas kalnu slēpošanas treneris

Izglītība – augstākā (inženierzinātņu bakalaura grāds)

Māra Bērziņa

Slēpošanas instruktore kopš 2012.gada, kad ieguva 1. līmeņa instruktora sertifikātu pēc ISIA standartiem. Instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā 2016. gadā ieguva 2. līmeņa slēpošanas instruktora sertifikātu. 

Veic pamatapmācību bērniem, pieaugušajiem un grupām, kā arī strādā ar klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku. Žagarkalnā strādā trešo gadu. Vienu sezonu nostrādājusi Rīgas Sniega parkā Mežaparkā. Veic apmācību latviešu, angļu un krievu valodās. 

Hobiji – Kalnu slēpošana, orientēšanās sports, ceļošana. 

Pamatnodarbošanās – finansists. 

Izglītība – Bakalaura grāds finansēs (Banku Augstskola) un maģistra grāds uzņēmējdarbības vadīšanā (Vidzemes Augstskola).

Ivars Rozenbergs

Instruktors ar pieredzi kalnu slēpošanā no 1971. gada, strādājis par instruktoru tūristu grupām dažādos Alpu kūrortos. Trīs sezonas strādājis par instruktoru Lido kalnā un četras sezonas Žagarkalnā. Veic apmācību bērniem, pieaugušajiem un klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku klasiskajā vai karvinga slēpošanas stilā. Apmācību var veikt latviešu, krievu un angļu valodās. Mācījies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2006.gadā ir ieguvis I līmeņa instruktora sertifikātu un 2007. gada novembrī ir paaugstinājis kvalifikāciju, iegūstot II līmeņa slēpošanas instruktora sertifikātu.

Hobijs – kalnu slēpošana, tūrisms, riteņbraukšana, vindserfings
Pamatnodarbošanās - Medicīniskās aparatūras inženieris
Izglītība – nepabeigta augstākā

Matīss Žagars

Slēpošanas instruktors ar desmit gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic apmācību bērniem, pieaugušajiem un klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku. Apmācību var veikt latviešu, angļu un krievu valodā. Vada Žagarkalna bērnu slēpošanas skoliņu. Mācījies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2007.g. novembrī ir ieguvis I līmeņa pamatiemaņu slēpošanas instruktora sertifikātu un 2012.g. aprīlī II līmeņa slēpošanas instruktora sertifikātu.

Hobijs – kalnu slēpošana

Intereses – makšķerēšana

Pamatprofesija - biologs

Izglītība – augstākā

Gints Gasuns

Slēpošanas instruktors ar 7 gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic apmācību  bērniem, pieaugušajiem un klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku. Apmācību var veikt latviešu un krievu valodā. Mācījies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2007.g. novembrī ir ieguvis I līmeņa pamatiemaņu slēpošanas instruktora sertifikātu.

 

Hobijs – kalnu slēpošana, skrituļslidošana, riteņbraukšana.

Intereses – Ēst gatavošana, klasiskās mūzikas klausīšanās .

Pamatprofesija – Pārdošanas speciālists.

Izglītība – nepabeigta augstākā (LSPA).

Kaspars Purmalis

Slēpošanas instruktors ar sešu gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic apmācību pieaugušajiem un klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku  karvinga slēpošanas stilā. Apmācību var veikt latviešu un krievu valodā. Mācījies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2006.gadā ir ieguvis I līmeņa instruktora sertifikātu un 2007. gada novembrī ir paaugstinājis kvalifikāciju, iegūstot II līmeņa instruktora sertifikātu.

Hobijs – vindserfings

Intereses – kalnu slēpošana

Izglītība – augstākā, LU fizikas/ matemātikas bakalaurs

Iveta Gūtmane

Slēpošanas instruktors no 2009.gada. Trešo gadu strādā Žagarkalnā. Otro gadu strādā Rīgas Sniega parkā Mežparkā. Strādājusi par instruktoru Somijā 2009.gadā un 2010, 2011.gadā Šveicē un 2013.gadā Austrijā. Veic apmācību bērniem, pieaugušajiem un klientiem, kas vēlas uzlabot savu slēpošanas tehniku. Apmācību var veikt latviešu, krievu valodās. 2009.gadā ieguvusi I līmeņa instruktora sertifikātu , 2011.gadā ieguvusi B kategorijas vai II līmeņa instruktora sertifikātu Krievijas instruktoru asociācijā (pēc Austrijas apmācības metodes).

Hobijs – kalnu slēpošana, dejošana

Izglītība – augstākā / uzņēmuma vadība (bakalaurs) Latvijas Universitātē.

Aldis Banga

Slēpošanas instruktors ar desmit gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic apmācību bērniem un pieaugušajiem. Apmācību var veikt latviešu, krievu un vācu valodā. Mācījies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2007. gada novembrī ir ieguvis I līmeņa pamatiemaņu slēpošanas instruktora sertifikātu.

Hobijs – makšķerēšana

Intereses - autosports

Pamatprofesija – fiziskās audzināšanas pasniedzējs

Izglītība – augstākā, LVFKI

Jānis Žagars

Slēpošanas instruktors ar desmit gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic apmācību  bērniem, pieaugušajiem un klientiem, kas vēlas uzlabot slēpošanas tehniku. Apmācību var veikt latviešu, angļu un krievu valodā. Mācījies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2007.g. novembrī ir ieguvis I līmeņa pamatiemaņu slēpošanas instruktora sertifikātu.

Hobijs – kalnu slēpošana, kino.

Intereses – māksla, literatūra.

Pamatprofesija - projektu vadītājs reklāmas aģentūrā.

Izglītība – nepabeigta augstākā (Latvijas Kultūras Akadēmijā).

Dace Rozenberga

 

Slēpošanas instruktore ar septiņu gadu pieredzi. Strādājusi Itālijā, Somijā un Šveicē,trīs sezonas Lido kalnā, četras sezonas Kaķīškalnā. Veic apmācību bērniem, pieaugušiem un grupām. Apmācību var veikt latviešu krievu un angļu valodās.
Mācījusies  instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā - 2007. gadā ieguvusi 1.līmeņa slēpošanas instruktora sertifikātu. 2012. gadā ieguvusi 2.līmeņa slēpošanas instuktora sertifikātu.
Hobiji - kalnu slēpošana, riteņbraukšana, peldēšana
Intreses - ceļošana
Pamatprofesija - sporta skolotāja, peldēšanas trenere 
Izglītība - augstākā,LSPA bakalaura grāds sporta pedagoģijā 

 

Signe Vanadziņa

Slēpošanas instruktore ar deviņu gadu pieredzi Žagarkalnā. Veic apmācību  bērniem un pieaugušajiem. Apmācību var veikt latviešu, krievu un angļu valodā. Mācījusies instruktoru kvalifikācijas celšanas kursos Somijā: 2007.gadā ir ieguvusi I līmeņa pamatiemaņu instruktora sertifikātu un 2013. gadā ir ieguvusi II līmeņa slēpošanas instuktora sertifikātu.

Strādājusi par slēpošanas instruktoru Šveicē, Somijā un Austrijā.

Hobijs – riteņbraukšana, kalnu slēpošana, teniss

Intereses – ceļošana un pļāpāšana, kino un grāmatas, cilvēki un zvēri

Izglītība – Mākslas maģistrs, Latvijas Mākslas Akadēmija

Pamatnodarbošanās - gleznotāja