Žagarkalns > INSTRUKTORI > SLĒPOŠANAS INSTRUKTORI

SLĒPOŠANAS INSTRUKTORI

Mūsu slēpošanas skola ir lielākā Latvijā un mēs mācām slēpot jau 14 gadus. Uz šo brīdi pie mums strādā 15 starptautiski sertificēti slēpošanas instruktori.

 

Izvēlies savu instruktoru!

Mēs īpaši specializējamies uz bērnu un iesācēju apmācību. Bērnu apmācību sākam no 3-4 gadu vecuma, kas ir optimālais vecums, kad ir iespējams izrunāt jaunākos multfilmu tēlus un mīļāko grāmatu varoņu dzīves, vienlaicīgi mācoties slēpot.  Pirmajiem soļiem uz slēpēm bērniem ir nodalīta atsevišķa zona- Bērnu parks, kurā pieaugušos neielaiž, tādejādi bērns var droši mācīties savus pirmos pagriezienus uz kalna!

Piedāvājam arī uzlabot slēpošanas tehniku tiem, kuri jau prot slēpot. Tas paplašinās jūsu redzesloku un ļaus piedzīvot vēl nebijušas sajūtas uz kalna. Mūsu instruktoriem katrai sezonai ir kāds jauns vingrinājums, kas mācīšanās procesu padarīs par aizraujošu ceļojumu.

Piedāvājam individuālu apmācību vai izveidojat grupu no draugiem, ģimenes locekļiem vai darba biedriem ar vienlīdzīgām prasmēm un kopīgi izbaudot instruktora apmācības stundu.

Atgādinām, ka pareizi iemācīties slēpot ir pamatā jūsu pašu, jūsu bērna un apkārtējo slēpotāju drošībai uz kalna!

  

Papildus informācija par instruktoru pakalpojumiem, apmācībām un instruktoru rezervēšana, zvanot pa tel. nr. 28707707 

Lūdzam ievērot instruktoru dienesta darba laikus:

Darba dienās:  15:00 – 20:00

Sestd., svētd.:  10:00 – 20:00