Žagarkalns > GRUPAS > STUDENTU

STUDENTU

Lielisks piedāvājums studentu grupām aktīvai atpūtai, slēpošanai un snovošanai uz kalna! Grupas no 15 cilvēkiem jāpiesaka vismaz 2 darba dienas pirms plānotā brauciena.

UZZINĀT VAIRĀK

 

*Inventāra komplektā nav iekļautas ķiveres, brilles un kombinzoni. 

 

Studentu grupas tiek apkalpotas no Otrdienas līdz Piektdienai (sākot no plkst. 13:00). Pirmdienās trases ir slēgtas (tomēr aicinām iepriekš uzzināt, vai darba laiki nav mainīti). Ja jūsu grupa neiekļaujās mūsu noteikumos un kritērijos, lūdzam zvanīt uz tel.num. 26266266 centīsimies rast kompromisu!

 *Ja grupa sastāv no vismaz 35 cilvēkiem, trases ir iespējams atvērt arī pirms plkst. 13:00! 

Dalībnieku skaits grupā - ne mazāks kā 15 personas uz slēpošanas un snovošanas trasēm, un ne mazāks kā 10 personas uz kameršļūkšanu!

 

 

*Grupas vadītājam ir jāsagatavo un ierodoties jāiesniedz 3 saraksti (ar atbildīgās personas mob.tālr.nr. kā arī jāinformē pārējos dalībniekus, ka katram jābūt līdzi studentu ID) ar informāciju, cik personām ir nepieciešams:

1) slēpotāja inventārs;

2) snovotāja inventārs;

3) tikai pacēlāja pakalpojumi.

 

Pieteikuma sarakstu formu augšupielādēt šeit!

 

Ar pamatnoteikumiem, studentu grupām varat iepazīties šeit! 

*Inventārs pasākuma laikā tiek mainīts no slēpēm uz snovbordu un atpakaļ par atsevišķu samaksu. 

 

 

Ja grupā ir dalībnieki, kuri neprot slēpot ar kalnu slēpēm vai braukt ar snovbordu, tad ir obligāta prasība viņus iepriekš pieteikt apmācībai pie instruktora. 

Lūgums aprēķināt laiku, kas nepieciešams inventāra saņemšanai, lai stundu ar instruktoru varētu sākt precīzi noteiktajā laikā! Inventāra saņemšana var ilgt līdz pat 30min.

Pie viena instruktora var pieteikt ne vairāk kā piecus skolēnus (Snovbordam un Slēpēm instruktori atšķiras) un maksa par vienu nodarbību ir  € 15.00 visai grupai kopā neatkarīgi no cilvēku skaita. Instruktoru pieteikšana telefoniski, zvanot uz tel.num. 28707707.